Aukšta žolė, tankūs krūmai, miškas žemės ūkio paskirties žemėje – tai vaizdas su kuriuo kasdien susiduriame mes ir mūsų klientai. Mes pasirūpiname, kad apleistam žemės sklypui būtų sugrąžintas pradinis vaizdas. Apleistų sklypų tvarkymas yra viena iš pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų. Pasitelkiant profesionalią techniką atliekame mechanizuotas kompleksines sklypų tvarkymo paslaugas, tokias kaip:

1. Žemės ir kelmų frezavimas (giluminis augmenijos šalinimas). Nors ši paslauga ir brangesnė, bet ypatingai tinka ūkininkams norintiems įdirbti apleistą žemę sėjai.

2. Medžių ir krūmų mulčiavimas (paviršinės augmenijos šalinimas). Šis būdas naudojamas norint, kad sklypas atrodytų vizualiai patraukliau. Dažniausiai ši paslauga pasirenkama pardavinėjant sklypą, kad prekinis vaizdas būtų gražesnis.

apleistu sklypu tvarkymas

Kada apleisto sklypo tvarkymas yra privalomas?

Žemės sklypai turi būti naudojami pagal jų numatytą paskirtį, o jeigu Jūsų žemės ūkio paskirties sklype yra pilna priaugusių medelių, savivaldybė gali paskirti baudą ir liepti susitvarkyti sklypą. Priklausomai nuo apleisto ploto, bauda gali siekti iki 560 eurų.

Sklypus tvarkome visoje Lietuvoje. Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas, užpildykite užklausos formą arba susisiekite puslapyje nurodytais kontaktais.