Išpjovus medžius visada lieka kelmai, kurie tampa dar vienu rūpesčiu. Žinoma, jie per ilgesnį laikotarpį (4-10 metų) supūva, bet ką daryti jeigu tvarkingas ir sėjai paruoštas sklypas reikalingas jau dabar? Tokioje situacijoje padėti gali kelmų frezavimas. Mūsų teikiamos kelmų frezavimo paslaugos sutaupys daug Jūsų laiko, nes vieno proceso metu Jūs gaunate pilnai paruoštą sėjai ar tolimesniam tvarkymui sklypą (nereikia išvežinėti kelmų, lyginti jų paliktų duobių ir pan.). Per vieną dieną galime išfrezuoti iki 1.2 hektaro plotą. Naudojame galingą ir kokybišką įrangą: Massey Ferguson traktorius ir itališką frezą FAE.

Kaip vyksta kelmų frezavimas?

Traktorius su gale pritvirtinta specialia freza lėtai važiuoja virš kelmų ir juos sumala. Faktinis frezavimo gylis yra iki 30 cm. Kelmai ir šaknynas susmulkinami į mažas skiedras ir įterpiama į dirvą. Po šių darbų paliekamas lygus gruntas ir jau po poros savaičių galima sodinti arba sėti norimas kultūras. Toks kelmų naikinimas šiuo metu yra efektyviausias ir moderniausias.

Galime frezuoti tik kelmus arba visą sklypą / teritoriją. Darbus atliekame visoje Lietuvoje. Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas, užpildykite užklausos formą arba susisiekite puslapyje nurodytais kontaktais.

kelmu frezavimas 2