Išpjovus medžius visada lieka kelmai, kurie tampa dar vienu rūpesčiu. Žinoma, jie per ilgesnį 4-10 metų laikotarpį supūva, bet ką daryti jeigu tvarkingas ir sėjai paruoštas sklypas reikalingas jau dabar?

Viena iš išeičių yra kelmų frezavimas. Frezuojant kelmus sutaupysite daug savo brangaus laiko. Vieno proceso metu Jūs gaunate pilnai paruoštą sėjai ar tolimesniam tvarkymui sklypą. Nebereikės išvežinėti kelmų ir lyginti jų paliktų duobių. Išfrezuoti 1.2 hektaro plotą vidutiniškai užtrunka 1 darbo dieną.

Kaip vyksta kelmų frezavimas?

Traktorius su gale pritvirtinta specialia freza lėtai važiuoja virš kelmų ir juos sumala. Faktinis frezavimo gylis yra iki 30 centimetrų. Kelmai ir šaknynas susmulkinami į mažas skiedras ir įterpiama į dirvą. Po šių darbų paliekamas lygus gruntas ir jau po poros savaičių galima sodinti arba sėti norimas kultūras. Toks kelmų naikinimas šiuo metu yra efektyviausias ir moderniausias.

Galime frezuoti tik kelmus arba visą sklypą / teritoriją. Darbus atliekame visoje Lietuvoje. Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas, užpildykite užklausos formą arba susisiekite puslapyje nurodytais kontaktais.