Viena iš pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų yra teritorijų tvarkymas. Mes mylime savo darbą, nes tvarkydami klientų sklypus ne tik padedame Jiems, bet ir gražiname Lietuvą. Ir visai nesvarbu kokios būklės yra Jūsų žemės sklypas, sutvarkome net sunkiai prieinamas teritorijas. Darbus atliekame pasilelkdami šiuolaikinę galingą ir patikimą techniką.

Kada ir koks teritorijos tvarkymas yra efektyviausias?

Apleistą ar apaugusią Teritoriją galima sutvarkyti dviem būdais: giluminiu ir paviršiniu. Dar yra cheminis augalijos šalinimas, tačiau jo metu jau naudojami stiprūs chemikalai, darantys poveikį aplinkai.

Jeigu norite teritoriją iškart paruošti vejos ar gėlyno sėjai, giluminis teritorijos tvarkymas (dirvos ir krūmų frezavimas) yra pasirinkimas numeris 1. Net jeigu ir neplanuojate nieko sėti iškart, toks būdas užtikrina, jog artimiausius metus krūmai ir medeliai neatžels (arba atžels minimaliai). Jeigu norite tiesiog pagerinti teritorijos vaizdą (pvz. parduodant sklypą) arba planuojate sklypą aktyviai prižūrėti, tuomet Jums gali pakakti ir paviršinio teritorijos tvarkymo (mulčiavimo). Pagrindinis mulčiavimo skirtumas nuo frezavimo yra tas, jog mulčiavimo metu nėra suardomas šaknynas ir krumai / medeliai (ypatingai tam tikros lapuočių rūšys) atželia gerokai greičiau.

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų atliekamas paslaugas, užpildykite užklausos formą arba susisiekite puslapyje nurodytais kontaktais.

teritorijos tvarkymas