Atliekame kelmų naikinimo (giluminio augmenijos šalinimo) paslaugas. Kelmų naikinimas / šalinimas yra greitas (vieno kelmo susmulkinimas užtrunka nuo kelių sekundžių iki kelių minučių, priklausomai nuo kelmo dydžio, pjovimo laiko bei medžio rūšies), šiuolaikiškas ir patogus būdas panaikinti trukdančius kelmus. Po kelmų naikinimo paliekamas lygus gruntas, kuris po 2-4 savaičių gali būti naudojamas vejai, pasėliams ar kitiems augalams sėti / sodinti. Naudojame galingą ir profesionalią įrangą: 8 serijos Massey Ferguson traktorius bei naują italų gamintojo FAE techniką – žemės frezą. Kelmus naikiname visuose Lietuvos regionuose. Naikiname bet kokio diametro bei rūšies kelmus. Galime naikinti tik kelmus arba frezuoti visą sklypą / teritoriją.

Ar gali kelmų naikinimas būti atliekamas kitokiais būdais?

Kelmus galima naikinti ir pasitelkiant chemines priemones, bet kol kelmas pilnai išnyks, reikės nemažai palaukti. Be to, į žemę gali patekti medžiagos, kurios gali padaryti žalos aplinkai ar gruntiniams vandenims.

Kelmus galima iškasti, išrauti su visomis šaknimis, tačiau tai užima daug laiko ir atima daug jėgų. Kelmų vietose lieka duobės.

Vienas efektyviausiu metodų šiai dienai yra kelmų frezavimas. Norėdami sužinoti daugiau apie kelmų naikinimą, užpildykite užklausos formą arba susisiekite puslapyje nurodytais kontaktais.